logo
+90.216.456 6014
info@bizpro.com.tr

Hakkımızda

Bizpro, 2002 yılında Bilişim ve Telekomünikasyon projelerinde hizmet vermek üzere kurulmuştur. Bugün itibarı ile Enerji, Elektronik, Bilişim, Telekom, Finans, İnşaat, Otomotiv, Gıda, Havacılık sektörleri başta olmak üzere tüm sektörlere hizmet vermektedir.

Son yıllardaki teknolojik gelişmelerle birlikte şirketlerin yönetimi ve yönetim şekilleri değişmeye başlamıştır. Birçok kurum ve kuruluşun yapılarını kolaylıkla yönetebilmesi, değişen ve gelişen bir kuruluş haline gelebilmesi için yapılan çalışmalar proje yönetimini ön plana çıkartmaktadır.  Organizasyonel Proje Yönetimi kültürü oluşturan şirketlerin daha ön plana çıkabilen; belirlenen zaman ve maliyet içerisinde, değişikliklere hızlı cevap verebilen ve harekete geçen, doğru kaynak kullanımı ve iletişim kanalını belirleyen, kalite ile proje performanslarını ölçen, değerlendiren ve raporlayabilen şirketler olduğunu görüyoruz. Bu çerçevede Bizpro , Proje Yönetimi konusunda uzmanlaşmış ve  Proje Yönetimi konusundaki danışmanlık ve eğitim hizmetlerini vermeye devam etmektedir.

Kurulduğu günden bugüne birçok eğitim ve danışmanlık projelerinde danışmanları ile yer almıştır.  Organizasyonel Proje Yönetimi kültürünü oluşturmak ve derinleştirmek adına  özellikle kurumsal bazda ve/veya proje odaklı şirketlerde danışmanlık hizmetlerini başarıyla sürdürmektedir.